Přihlásit se
logo
Loading...

1. Jak se přihlásit do Gallery Beta?

V internetovém prohlížeči zadejte adresu: www.gallerybeta.cz, přes tlačítko „Přihlásit se“ zadejte svůj Login a Heslo (bylo vám zasláno společně s kartou – po prvním přihlášení je nutné heslo změnit

Doporučujeme mít v Gallery Beta zaevidovaný email, eventuálně i mobilní telefon (váš pracovní email zasílá vaše HR, soukromý email si prosím zaevidujte sami) a bezpečnostní heslo = snadná identifikace uživatele při řešení odblokování karty, zapomenutém PIN, zapomenutém Loginu.

 

2. Přehled bodů – kolik je k dispozici, kolik utraceno a kde?

Po Přihlášení je na hlavní stránce vedle vašeho jména uveden „Počet bodů“.

 

3. Přehled bodů – vaše transakce

Přehled vámi provedených transakcí najdete po Přihlášení nad vaším jménem „Můj účet“, po jeho rozkliknutí vpravo rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Přehled transakcí“.

 

4. Jakým způsobem probíhá čerpání služeb a benefitů (možnost platby)

Kartou Gallery Beta na prodejně

obsluze u pokladny sdělíte, že za vybrané benefity či služby využijete benefitního systému cafeteria Gallery βeta. Obsluze předložíte vaši autorizační kartu nebo nadiktujete její číslo. Následně se vás obsluha zeptá na dvě systémem cafeteria náhodně vybrané pozice z PIN a zadá částku k autorizaci. Pokud máte na svém účtu v cafeterii dostatek bodů, dojde ihned k odečtu bodů z vašeho účtu a benefit je tím uhrazen. V případě, že na účtu nemáte dostatek bodů, sdělí vám obsluha, jakou maximální výši můžete pro nákup použít a zbytek uhradíte jiným způsobem.

 

Nákup v e-shopech našich vybraných smluvních partnerů – v záložce „e-shopy“

 

Předobjednávka

benefit nebo službu si objednáte přímo v cafeterii Gallery βeta vyplněním objednávkového formuláře přímo v popisu benefitu. Systém vygeneruje číslo objednávky a s ním pak nárokujete čerpání benefitu u vybraného partnera.

 

Objednávka přes benefit Kredit na benefit

stejné jako u „Předobjednávky“, ale funguje pouze u partnerů, kteří s námi spolupracují pouze na UNI+, nikoliv na Gallery Beta (zjistíte při vyhledávání provozovny v systému).

 

Objednávka poukázek Uni+ (pouze u klientů, kteří mají od svého zaměstnavatele povolenou kategorii Poukázky).

Na homepage panel „Poukázky“ vyplňte formulář pro objednání. Doba a místo dodání závisí na smlouvě s klientem.

 

5. Vyhledání provozovny

Při vyhledávání provozovny je možné „Zvolit možnost platby“:

a)      Kartou Gallery Beta na prodejně

b)      kartou Gallery Beta na e-shopu

c)       Objednávkou z Gallery Beta

d)      Unišek + (objednávkou přes benefit „kredit na benefit“)

 

6. Ztráta autorizační karty

Ztracenou kartu zablokujete po přihlášení do vašeho účtu v cafeterii Gallery Beta přes „Můj účet“, po jeho rozkliknutí vpravo rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje karty“. Zde si také objednáte kartu novou. Karta bude doručena na vaše personální oddělení.

 

7. Odblokování zablokované karty

V případě, že jste při platbě u partnera sdělili 3x chybný PIN, došlo k zablokování karty. Kontaktujte klientskou linku: 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude karta odblokována a PIN zaslán na zaregistrovaný e-mail. Pokud nemáte v systému zaregistrovaný email, půjde PIN emailem na kontaktní osobu z vašeho personálního oddělení.

 

8. Zapomenuté heslo

Dočasné heslo si můžete vygenerovat v záložce „Přihlásit se“, kliknutím na: „Vygenerovat dočasné heslo“ se dostanete na možnost prokliku „Vygenerování dočasných přihlašovacích údajů“. Vždy je zde třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný email = ověření vaší totožnosti. Na zaregistrovaný email vám přijdou přihlašovací údaje (heslo a login). Heslo je jednorázové, platné 24 hodin. Po prvním přihlášení je nutné ho změnit, login zůstává aktuální.

Pod „Vygenerovat dočasné heslo“ jsou i možnosti prokliku na „Zaslání PIN ke kartě emailem“ a „Odblokování karty Gallery Beta“. Vždy je třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný email = ověření vaší totožnosti.

Pokud si nejste jisti nebo nemáte zadán v systému e-mail, kontaktujte klientskou linku: 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude vygenerováno jednorázové heslo, platné 24 hodin. Pokud nemáte v systému zadaný email, bude toto heslo odesláno na vaše personální oddělení a je nutné ho po prvním přihlášení změnit.

 

9. Zapomenutý PIN – opětovné zaslání

Pokud potřebujete zjistit váš PIN, v záložce „Přihlásit se“ kliknutím na: „Vygenerovat dočasné heslo“ se dostanete na možnost prokliku „Zaslání PIN ke kartě emailem“. Vždy je třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný email = ověření vaší totožnosti.

Pokud si nejste jisti nebo nemáte zadán v systému email, kontaktujte klientskou linku: 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude PIN zaslán na zaregistrovaný e-mail. Pokud nemáte v systému zadaný e-mail, bude PIN zaslán na vaše personální oddělení.

 

10. Zapomenutý Login – sdělení loginu

V případě, že jste zapomněli Login, kontaktujte klientskou linku: 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude Login rovnou sdělen.

Pokud chcete Login zaslat emailem, v záložce „Přihlásit se“, kliknutím na „Vygenerovat dočasné heslo“ se dostanete na možnost prokliku „Vygenerování dočasných přihlašovacích údajů“. Vždy je zde třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný email = ověření vaší totožnosti. Do emailu vám přijdou oba údaje (Login zůstane aktuální, heslo ale bude jiné. Toto heslo je jednorázové, platné 24 hodin. Po prvním přihlášení je nutné ho změnit.)

 

11. Směna bodů za hotovost

Body za hotovost směnit nelze, je potřeba je uplatnit v síti partnerů.

 

12. Platnost kreditu

Platnost kreditu zjistíte po Přihlášení, kdy na hlavní stránce vedle vašeho jména je uveden „Počet bodů“.  Po rozkliknutí „Můj účet“, se vám vpravo objeví rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje účty“. Po rozkliknutí se objeví vaše účty s uvedením jejich platnosti.

 

13. Možnosti využití kreditu v rámci jednotlivých kategorií (zdraví, sport, kultura, vzdělávání)

Možnosti použití = oblasti, ve kterých můžete body čerpat – jsou uvedeny na homepage.

 

Např. REKREACE / ZDRAVÍ / SPORT / KULTURA / VZDĚLÁVÁNÍ / INTERNÍ BENEFITY / POUKÁZKY / FINANČNÍ BENEFITY…

 

Po Přihlášení, rozkliknutím „Můj účet“, se vám vpravo objeví rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje účty“. Zde vidíte rozdělení účtů dle oblastí.

 

14. Možnost převodu bodů z hotovostního účtu GB na bankovní účet

GB umožňuje převést finanční prostředky zpět na bankovní účet. Po přihlášení rozkiknete "Můj účet". Vpravo se vám objeví rozklikávací menu "Můj profil", které obsahuje další možnosti včetně "Převod z hotovostního účtu" (převod prostředků z cashback/peněžního účtu na bankovní účet“).

 

15. Provozovna na přání

Po Přihlášení pod „Další služby Gallery Beta“ záložka „Žádost o zařazení nového partnera do sítě“. Po vyplnění požadovaných údajů proklik „Odeslat“.

 

16. Objednávky poukázek (kontrola vyrobení a odeslání)

V případě, že chcete zjistit, v jakém stavu je vaše objednávka poukázek, kontaktujte klientskou linku: 241 043 111.