Jsem zaměstnanec

Výběr benefitů podle vlastních potřeb v široké partnerské síti.

Výhody Gallery Beta pro zaměstnance

Benefity si vybírám sám

Benefity si vybírám sám

kultura, sport, dovolená, zdraví, vzdělání a nákup knih

Restaurace i e-shopy

Restaurace i e-shopy

Své body mohu uplatnit mohu uplatnit v široké partnerské síti i na internetu.

Provozovna na přání

Provozovna na přání

Můžu požádat o zařazení nové provozovny či e-shopu a uplatnit u nich své body.

Přihlásit se

Jak používat cafeterii
snadno a rychle ve 4 krocích

Zúčastníte se školení

kde vás naučíme, jak s cafeterií pracovat.

Dostanete kartu

s přihlašovacím jménem, heslem a PINem.

Změníte si heslo a PIN

Jistota je jistota. Proč podceňovat bezpečnost?

Užíváte si výhod

Bonusy si vybíráte podle chuti a potřeby. Co chtít víc?

Chcete se dozvědět více?

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.

  Mnoho zajímavého najdete i tady

  Ztracenou kartu zablokujete po přihlášení do vašeho účtu v cafeterii Gallery Beta v menu „Můj účet“. Po jeho rozkliknutí vpravo je rozklikávací menu „Můj profil“, které obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje karty“. Zde si také objednáte kartu novou. Karta bude doručena na vaše personální oddělení.

  V případě, že jste při platbě u partnera sdělili 3x chybný PIN, došlo k zablokování karty. Kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory na telefonu 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude karta odblokována a PIN zaslán na zaregistrovaný e-mail. Pokud nemáte v systému zaregistrovaný e-mail, půjde PIN e-mailem na kontaktní osobu z vašeho personálního oddělení.

  Kredity za hotovost směnit nelze, je potřeba je uplatnit v síti našich partnerů.

  V případě, že chcete zjistit, v jakém stavu je vaše objednávka poukázek Unišek+, kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory na telefonu 241 043 111.

  Na webu www.gallerybeta.cz, přes tlačítko „Přihlásit se“ zadejte svůj Login a Heslo (bylo vám zasláno společně s kartou). Po prvním přihlášení je nutné dočasné heslo změnit. Doporučujeme mít v Gallery Beta zaevidovaný e-mail, eventuálně i mobilní telefon (váš pracovní e-mail zasílá vaše HR, soukromý e-mail si prosím zaevidujte sami) a bezpečnostní heslo pro snadnou identifikace uživatele při řešení odblokování karty, zapomenutém PINu nebo zapomenutém Loginu.

  Platnost kreditů zjistíte po Přihlášení, kdy na hlavní stránce vedle vašeho jména je uveden „Počet bodů“. Po rozkliknutí „Můj účet“, se vám vpravo objeví rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje účty“. Po rozkliknutí se objeví vaše účty s uvedením jejich platnosti.

  Po Přihlášení je na hlavní stránce vedle vašeho jména uveden „Počet bodů“.

  Možnosti použití = kategorie, ve kterých můžete čerpat kredity jsou uvedeny na hlavní stránce. Jedná se o kategorie DOVOLENÁ, ZDRAVÍ, SPORT, KULTURA, VZDĚLÁVÁNÍ, KNIHY, POUKÁZKY a jiné. Po přihlášení rozkliknutím „Můj účet“ se vám vpravo objeví rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje účty“. Zde vidíte rozdělení účtů dle oblastí.

  Přehled vámi provedených transakcí najdete po přihlášení v menu „Můj účet“. Po jeho rozkliknutí vpravo je rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Přehled transakcí“.

  Kartou Gallery Beta na prodejně

  • Obsluze u pokladny sdělíte, že za vybrané benefity či služby využijete kartu cafeterie Gallery Beta. Obsluze předložíte vaši kartu nebo nadiktujete její číslo. Následně se vás obsluha zeptá na dvě systémem cafeterie náhodně vybrané pozice z vašeho PINu a zadá částku k autorizaci. Pokud máte na svém účtu v cafeterii dostatek bodů, dojde ihned k jejich odečtu z vašeho účtu a benefit je tím uhrazen.

  Nákup v e-shopech našich vybraných smluvních partnerů

  • V záložce „e-shopy“. Předobjednávka Benefit nebo službu si objednáte přímo v cafeterii Gallery Beta vyplněním objednávkového formuláře přímo v popisu benefitu. Systém vygeneruje číslo objednávky a s ním pak nárokujete čerpání benefitu u vybraného partnera.

  Objednávkou z cafeterie Gallery Beta

  • Objednávka přes způsob platby „Kredit na benefit“, stejně jako u „Předobjednávky“, funguje pouze u partnerů, kteří přijímají pouze papírové poukázky Unišek+, nikoliv karty Gallery Beta (zjistíte při vyhledávání provozovny v systému).

  Objednáním poukázek Unišek+ v kategorii Poukázky

  • Pro objednávku poukázek Unišek+ (pouze u uživatelů, kteří mají od svého zaměstnavatele povolenou kategorii Poukázky) na hlavní stránce přes tlačítko „Poukázky“ vyplňte formulář pro objednání. Doba a místo dodání závisí na smlouvě s vašim zaměstnavatelem.

  Aktuální seznam našich smluvních partnerů a provozoven naleznete ZDE. Při vyhledávání provozovny v aplikaci, je možné „Zvolit možnost platby“:

  1. Kartou Gallery Beta na prodejně
  2. Kartou Gallery Beta na e-shopu
  3. Objednávkou z cafeterie Gallery Beta
  4. Unišek+ (objednávkou přes platbu „kredit na benefit“) nebo přímo objednáním Unišek+ v kategorii Poukázky

  Po Přihlášení pod „Další služby Gallery Beta“ v záložce „Žádost o zařazení nového partnera do sítě“. Po vyplnění požadovaných údajů o partnerovi odešlete pomocí tlačítka „Odeslat“.

  Dočasné heslo si můžete vygenerovat v záložce „Přihlásit se“, kliknutím na „Vygenerovat dočasné heslo“ se dostanete na možnost prokliku „Vygenerování dočasných přihlašovacích údajů“. Vždy je zde třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný e-mail pro ověření vaší totožnosti. Na zaregistrovaný e-mail vám přijdou přihlašovací údaje (heslo a login). Heslo je jednorázové, platné 7 dnů. Po prvním přihlášení je nutné ho změnit, login zůstává aktuální. Pokud si nejste jisti nebo nemáte zadán v systému e-mail, kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory na telefonu 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude vygenerováno jednorázové heslo. Pokud nemáte v systému zadaný e-mail, bude toto heslo odesláno na vaše personální oddělení.

  V případě, že jste zapomněli Login, kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory na telefonu 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude Login rovnou sdělen. Pokud chcete Login zaslat e-mailem, v záložce „Přihlásit se“, kliknutím na „Vygenerovat dočasné heslo“ se dostanete na možnost prokliku „Vygenerování dočasných přihlašovacích údajů“. Vždy je zde třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný e-mail pro ověření vaší totožnosti. Do e-mailu vám přijdou oba údaje (Login zůstane aktuální, heslo ale bude jiné. Toto heslo je jednorázové, platné 7 dnů. Po prvním přihlášení je nutné ho změnit.)

  Pokud potřebujete zjistit váš PIN, v záložce „Přihlásit se“ kliknutím na „Vygenerovat dočasné heslo“ se dostanete na možnost prokliku „Zaslání PIN ke kartě e-mailem“. Vždy je třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný e-mail pro ověření vaší totožnosti. Pokud si nejste jisti nebo nemáte zadán v systému e-mail, kontaktujte oddělení Zákaznické podpory na telefonu +420 241 043 111. Po ověření totožnosti vám bude PIN zaslán na zaregistrovaný e-mail. Pokud nemáte v systému zadaný e-mail, bude PIN zaslán na vaše personální oddělení.

    Gallery Beta produktový list 1. 3. 2020 294 KB Stáhnout