Jsem zaměstnavatel

Méně administrace, široké uplatnění a úspora času a peněz.

Výhody Gallery Beta pro zaměstnavatele

Mám dokonalý přehled

Mám dokonalý přehled

o prostředcích na odměňování zaměstnanců – na jednom místě.

Šetřím čas i administrativu

Šetřím čas i administrativu

díky intuitivnímu prostředí on-line aplikace.

Zvyšuji výkon i loajalitu

Zvyšuji výkon i loajalitu

svých zaměstnanců. Moderně a efektivně.

Přihlásit se

Jak si pořídit cafeterii
snadno a rychle ve 4 krocích

Vytvoříme váš účet

V cafeterii vám zřídíme firemní účet, aby ho vaši zaměstnanci mohli používat. Doplníme i potřebné informace včetně vašeho loga.

Pozveme vás na školení

Seznámíme vás s tím, jak s cafeterií efektivně pracovat.

„Máte tu balíček!“

Karty pro zaměstnance s přihlašovacími údaji vám zašleme poštou.

A je to!

Spokojení zaměstnanci si vybírají bonusy – a vy si užíváte přehledné správy s minimem starostí.

Rozdávejte s rozumem

Zvýšit plat – nebo benefity?

Nechte promluvit jasná čísla a spočítejte si, která možnost vás vyjde lépe.


Srovnejte 2 varianty

Srovnejte 2 varianty
odměna k platu
Gallery Beta (ve stejné výši)
pro zaměstnanců
Zaměstnavatel zaplatí:
Zaměstnavatel zaplatí: 670 000 595 000
Zaměstnanec dostane:
Zaměstnanec dostane: 6 890 10 000
Zaměstnavatel uspoří:
Zaměstnavatel uspoří: 0 Kč 75 000
Zaměstnanec dostane navíc:
Zaměstnanec dostane navíc: 0 Kč 3 110

Spočítat

Chcete se dozvědět více?

  Odesláním údajů nám umožňujete zpracování osobních údajů v rozsahu definovaném na stránce Ochrana osobních údajů.

  Mnoho zajímavého najdete i tady

  Cafeteria Gallery Beta má pevnou oporu ve stávající legislativě.

  Produkty Up ČR s označením jsou vždy plně v souladu s vyhláškou 114/2002Sb.

  Tato vyhláška upravuje výši tvorby fondu kulturních a sociálních potřeb, další příjmy a hospodaření s fondem ve státním podniku, v organizačních složkách státu a ve státních příspěvkových organizacích a příspěvkových organizacích zřízených územními samosprávnými celky.

  Dle vyhlášky 114/2002 Sb. lze z fondu mj. přispívat na náklady na provoz mateřské školy podle školského zákona a zařízení poskytujícího služby péče o dítě v dětské skupině, kulturních zařízení, rekreačních zařízení, sportovních a tělovýchovných zařízení, rehabilitačních zařízení včetně masáží a zařízení pro zájmovou činnost.

  Z fondu lze přispívat zaměstnancům na nákup tištěných knih, vitaminové prostředky, dioptrické brýle, kontaktní čočky nebo speciální optické pomůcky, na preventivní péči na úseku dentální hygieny a zubní prevenci poskytované dentální hygienistkou, na očkování proti infekčním onemocněním.

  Ztracenou kartu zablokuje po přihlášení do jeho účtu v cafeterii Gallery Beta v menu „Můj účet“. Po jeho rozkliknutí vpravo je rozklikávací menu „Můj profil“, které obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje karty“. Zde si také zaměstnanec objedná kartu novou. Karta bude doručena na vaše personální oddělení.

  V případě, že byl při platbě u partnera sdělen 3x chybný PIN, došlo k zablokování karty. Kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory na telefonu 241 043 111. Po ověření totožnosti bude karta odblokována a PIN zaslán na zaregistrovaný e-mail. Pokud není v systému zaregistrovaný e-mail, půjde PIN e-mailem na kontaktní osobu z vašeho personálního oddělení.

  V případě, že chcete zjistit, v jakém stavu je objednávka poukázek Unišek+, kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory na telefonu 241 043 111.

  Možnosti použití = kategorie, ve kterých lze čerpat kredity jsou uvedeny na hlavní stránce. Jedná se o kategorie DOVOLENÁ, ZDRAVÍ, SPORT, KULTURA, VZDĚLÁVÁNÍ, KNIHY, POUKÁZKY a jiné. Po Přihlášení, rozkliknutím „Můj účet“, se vám vpravo objeví rozklikávací menu „Můj profil“, který obsahuje další možnosti, včetně záložky „Moje účty“. Zde je rozdělení účtů dle oblastí.

  Kartou Gallery Beta na prodejně

  • Obsluze u pokladny zaměstnanec sdělí, že za vybrané benefity či služby využije kartu cafeterie Gallery Beta. Obsluze předloží jeho kartu nebo nadiktujete její číslo. Následně se obsluha zeptá na dvě systémem cafeteria náhodně vybrané pozice z PINu zaměstnance a zadá částku k autorizaci. Pokud má zaměstnanec na svém účtu v cafeterii dostatek bodů, dojde ihned k jejich odečtu z jeho účtu a benefit je tím uhrazen.

  Nákup v e-shopech našich vybraných smluvních partnerů

  • V záložce „e-shopy“. Předobjednávka Benefit nebo službu je možné objednat přímo v cafeterii Gallery Beta vyplněním objednávkového formuláře přímo v popisu benefitu. Systém vygeneruje číslo objednávky a s ním pak zaměstnanec nárokuje čerpání benefitu u vybraného partnera.

  Objednávkou z cafeterie Gallery Beta

  • Objednávka přes způsob platby „Kredit na benefit“, stejně jako u „Předobjednávky“, funguje pouze u partnerů, kteří přijímají pouze papírové poukázky Unišek+, nikoliv karty Gallery Beta (zjistíte při vyhledávání provozovny v systému).

  Objednáním poukázek Unišek+ v kategorii Poukázky

  • Objednávka poukázek Unišek+ (pouze u uživatelů, kteří mají od svého zaměstnavatele povolenou kategorii Poukázky) Na hlavní stránce přes tlačítko „Poukázky“ vyplní zaměstnanec formulář pro objednání. Doba a místo dodání závisí na smlouvě se zaměstnavatelem.

  Aktuální seznam našich smluvních partnerů a provozoven naleznete ZDE. Při vyhledávání provozovny je možné „Zvolit možnost platby“:

  1. Kartou Gallery Beta na prodejně
  2. Kartou Gallery Beta na e-shopu
  3. Objednávkou z cafeterie Gallery Beta
  4. Unišek + (objednávkou přes platbu „kredit na benefit“) nebo přímo objednáním Unišek+ v kategorii Poukázky.

  Dočasné heslo si může zaměstnanec vygenerovat v záložce „Přihlásit se“, kliknutím na „Vygenerovat dočasné heslo“ se dostane na možnost prokliku „Vygenerování dočasných přihlašovacích údajů“. Vždy je zde třeba vyplnit číslo karty a zaregistrovaný e-mail pro ověření totožnosti. Na zaregistrovaný e-mail přijdou přihlašovací údaje (heslo a login). Heslo je jednorázové, platné 7 dnů. Po prvním přihlášení je nutné ho změnit, login zůstává aktuální. Pokud si zaměstnanec není jist nebo nemá zadán v systému e-mail, kontaktujte naše Oddělení zákaznické podpory na telefonu 241 043 111. Po ověření totožnosti bude vygenerováno jednorázové heslo. Pokud není v systému zadaný e-mail, bude toto heslo odesláno na vaše personální oddělení.

  Chcete vědět víc? Stáhněte si dokument.

    Gallery Beta produktový list 3. 3. 2020 294 KB Stáhnout