Jedeme Travelbomby! Dopřejte si dovolenou snů a načerpejte energii s Gallery Beta.

Work-life balance je momentálně často skloňované téma. Úzce s ním souvisí i téma relaxace a odpočinku. Rádi bychom vás ve spolupráci s naším partnerem přes cestování Travelking.cz nalákali na letní sezónu, která se kvapem blíží a představili vám možnosti, jak strávit vaší letní dovolenou. Na výběr máte z opravdu široké nabídky pobytů, my však doporučujeme některý ze speciální akce Travelbomby.

Jak to funguje?

Je to jednoduché! Travelking.cz vybral z řad partnerských hotelů omezený počet pobytů, celkem tedy 1 000 Travelbomb, kde máte možnost získat slevu až 50 %. Vybírat je opravdu z čeho, v nabídce je více než 700 pobytů v Česku, Slovensku, Maďarsku a dalších státech střední Evropy.

Jaké jsou výhody cestování s partnerem Travelking.cz?

  • výběr z více než 700 pobytů
  • osobně ověřené nabídky
  • on-line rezervace termínů
  • dárkové poukazy pro vaše blízké

Pokud si navíc u Travelking.cz převedete své eBenefitní body na kredity, může získat 5 % kreditů jako bonus. Tak neváhejte, vyberte pobyt a při prvním kroku objednávky zaškrtněte ,,Chci uplatnit kredity“. A je to!

Na nic nečekejte a vybírejte dovolenou podle svého gusta.

Ruben Vančo

Autor

Ruben Vančo MarCom and Performance Manager

otec dvou dcer, zastánce výkonnostního marketingu, zrychlující se půlmaratonec, amatérský milovník malých scén, fanoušek elektro swingu, kávový hedonista, veselý cyklista, užaslý pozorovatel…